ביחד לאזרחות

סדנאות משתחררים
לבוגרי גדוד 890

אומרים ש - "תמונה אחת שווה אלף מילים"
החיוכים שלהם אומרים הכל!

איך הכל התחיל?

בעבר, חיילי גדוד 890 היו מסיימים את השירות הארוך והמשמעותי שלהם, גוזרים את החוגר, עולים על האוטובוס בחזרה לביתם, חוזרים אל הריק, הבלבול ותחושת חוסר המעש. כולנו חווינו את אותה הרגשה מפחידה, בה פתאום בפעם הראשונה אין מסגרת, ואין אף אחד שירגיע ויסביר מה עושים הלאה. 

וכאן, התחלנו לחלום על מסגרת שתוכל לעטוף ולהכווין את המשתחררים בצעדים הראשונים בחיים האזרחיים. כך נולדו כנסי המשתחררים שלנו.

0
סדנאות משתחררים בשנה
0 +
חיילי 890 עוברים בכנסים בשנה​
0
הרצאות אורח בכל כנס

"לפעמים, חלומות מתגשמים…"

סדנאות המשתחררים שלנו נוצרו מרצון אמיתי לעזור לחיילים המשתחררים להתחיל את החייהם האזרחיים על הצד הטוב ביותר ולרכוש כמה שיותר כלים רלוונטיים. כל מחזור, שלוש פעמים בשנה, הפלוגה אשר עומדת לגזור את החוגר מגיעה ליום מעשיר, מעניין, מלא הפתעות ותוכן. משתחררים מצה״ל, מתגייסים לעמותה.

במהלך היום החשוב הזה, החיילים נפגשים עם העמותה ומתנדביה, לומדים מהבוגרים המרשימים ביותר והמובילים במדינה, מקבלים עזרה ותמיכה מיועצת ארגונית וכלים לבניית קו״ח, תעסוקה ומיתוג אישי. החיילים נהנים ממעטפת עשירה, מפנקת (וטעימה במיוחד) ומבינים את חשיבות הקהילה באזרחות.
מהבוקר ועד ערב, החיילים עוברים חוויה מעשירה, מעוררת השראה, מכירים את העמותה ופעילותה המבורכת ומצטרפים אליה כחברים (ללא תשלום דמי חברות!).

סדנאות המשתחררים מתקיימות פעם בארבעה חודשים, בתיאום מלא עם הגדוד.

מגשימי החלומות שלנו

את החלום הגדול הזה אנחנו לא מגשימים לבד.

אנחנו עובדים בשיתוף פעולה מלא עם חברת Pentera, חברת סייבר מובילה בתחומה אשר ממנכ”ל אותה בוגר הגדוד אמיתי רצון. פנטרה נותנת חסות מלאה לפרוייקט, מתוך הבנה ורצון להשקיע בחיילים, ולעזור להם לממש את כל הפוטנציאל שלהם בעולם האמיתי.

אמיתי רצון גם מעביר הרצאה מעוררת השראה על חייו והמעבר מלוחם בגדוד לתפקידו כמנכ”ל חברת הייטק בשווי של מיליארדי דולרים. זו הזדמנות מצויינת להודות לאמיתי וחברת פנטרה המדהימים על תרומתם ופועלם למען העמותה.

ומה קורה לאחר מכן?

מעבר לתכני ההכנה לאזרחות, במהלך היום אנו מצרפים את החיילים למשפחה והופכים אותם לחברי עמותה באופן רשמי. 

החיילים מקבלים מתנה על הצטרפותם, וכן מצטרפים לקבוצת וואטסאפ של המחזור שלהם, יחד עם נציגי העמותה. בקבוצה הזו אנו מעבירים להם מידע על הרצאות בהתאמה אישית, הצטרפות לקהילות הנטוורקינג השונות, מגוון הצעות למשרות, ושם הם גם יכולים ליצור איתנו קשר לכל שאלה ודבר.

מכאן והלאה, החיילים הם חלק מהמשפחה. ואנחנו כאן כדי לתמוך בהם.