890 במדיה

מפיצים את הבשורה!
צפו בכתבות ובאזכורים שלנו ברחבי הרשת, במהדורות החדשות המרכזיות ובאירועים השונים.

הצנחנים שכן עולים לאוטו של ההייטק: "קובעים פגישות בכל העולם"

פורסם ב: Mako - חדשות צבא וביטחון

בעמותת בוגרי גדוד 890 הבינו שחלק מהפתרון לבעיות הלוחמים המשוחררים נמצא בכוח שלהם כקהילה. הם חיברו מנהלים בכירים יוצאי הגדוד למשתחררים בעלי מוטיבציה להשתלב בהייטק, לא רק בתפקידים טכנולוגיים. מנכ”ל חברת פנטרה אמיתי רצון, קצין לשעבר שהתגייס למשימה: “רוצה לגרום להם להרים את הראש, שיבינו שיש עוד כניסות להייטק”
לקריאת הכתבה באתר מאקו לחצו כאן.

"מיוצר באהבה" - היין המיוחד של צנחני 890

שודר ב: תוכנית הבוקר - ערוץ 14

הייתה לנו הזכות להתארח בתוכנית “ישראל הבוקר” המשודרת בערוץ 14, ולשתף מעט מן המסע שלנו. סיפרנו איך הכל התחיל, על העשייה ועל חזון העמותה, וכמובן שהצגנו את היין המדהים שלנו, שנעשה בהרבה אהבה ולב.
מוזמנים לצפות!

"דם ויין" - הלוחמים שהתאחדו והקימו עמותה בכדי לסייע להלומי קרב צעירים

שודר ב: מהודרת השבת - חדשות 13

דם ויין״ – אחרי יותר משלושה עשורים שלא התראו, שיחת טלפון אחת לפני 3 שנים שינתה את חייהם של שבעה חברים, ששירתו בצנחנים והחליטו לפתוח ולהקים את עמותת גדוד 890.

הכתבה שודרה במהדורת השבת של ערוץ 13 כתבה מרגשת על העשייה שלנו בעמותה ועל יין 890, אותו אנו מייצרים ומשווקים על מנת לממן את הפעילות שלנו למען פגועי הלם קרב יוצאי גדוד 890🙏🏽

לא רק 8200: האם זו הדרך לשילוב הלוחמים בהיי-טק?

פורסם ב: TheMarker | TechNation

החיילים הקרביים משלמים מחיר פעמיים: גם מסכנים את חייהם ונפשם, וגם לא מרוויחים משירותם הצבאי כמו יוצאי היחידות הטכנולוגיות, יריד תעסוקה חדש בשיתוף כלל עמותת בוגרי היחידות הלוחמות  בא לצמצם את הפער. בכתבה מציינים את העמותה, כעמותה שהביאה את המספר הגבוה ביותר של בוגרים לכנס, כי אין על בוגרי 890!

מוזמנים לצפות בסרטון של הכנס “תעלו לאוטו Hey!Tech” שבה העמותה לקחה חלק, ולקרוא את הכתבה המלאה בדה מרקר בלחיצה כאן.

הישארו מעודכנים בעשייה, עקבו אחרינו ברשתות החברתיות